Оптичен източник на светлина за тест на оптични кабели 1310, 1550 nm NF-901 NOYAFA
  • Оптичен източник на светлина за тест на оптични кабели 1310, 1550 nm NF-901 NOYAFA
  • Оптичен източник на светлина за тест на оптични кабели 1310, 1550 nm NF-901 NOYAFA
  • Оптичен източник на светлина за тест на оптични кабели 1310, 1550 nm NF-901 NOYAFA
  • Оптичен източник на светлина за тест на оптични кабели 1310, 1550 nm NF-901 NOYAFA
Цена: 149,00лв с ДДС
В наличност
Модел: NF-901
Марка: NOYAFA
На склад: България
Доставка: 24 часа
Лесна поръчка

Попълнете телефон и име и наш представител ще се свърже с Вас, за да потвърди покупката ви.

          Име:

Телефон:

                      Поръчай

Оптичен източник на светлина за тест на оптични кабели 1310, 1550 nm NF-901

Функции:

  • 1. Източник за светлина при тестване на оптични кабели и работа с оптични тестери.
  • 2. Осигурява две дължини на вълната: 1310nm и 1550nm.
  • 3. CW/ 270Hz, 1KHz, 2KHz модулационен изход.
  • 4. FC/SC/ST/LC интерфейс за общо предназначение.

Характеристики:

  • Интерфейс: FC (ST/SC/LC взаимозаменяеми)
  • Дължина на вълната: 1310/1550nm
  • Тип излъчвател: FP-LD
  • Изходна мощност: -7dBm
  • Честоти на модулация: CW/270Hz, 1Hz, 2Hz
  • Тип влакна: SM/MM
  • Оптичен конектор: FC включен (SC/FC/LC не е задължителен)
  • Време за автоматично изключване: 15 минути
  • Захранване: Батерии 1.5V (3бр.)
  • Размери уред: 160x75x32mm

Съдържание на опаковката:

  • 1 х Уред (Източник за светлина)
  • 1 х Калъф за съхранение
  • 1 х Инструкция за употреба на английски език

Напишете отзив

Забележка: не въвеждайте HTML код, тъй като той няма да бъде интерпретиран, а ще се покаже като текст!
Лош Добър